Рейтинговий список

абітурієнтів, рекомендованих для участі у конкурсі

для вступу на спеціальність 7.03010201 «Психологія»

Інституту післядипломної освіти

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

  1. Лемешок Костянтин Павлович
  2. Біляєв Микита Олександрович
  3. Блєдна Ольга Іванівна
  4. Муха Дмитро Олександрович
  5. Каспрук Оксана Сергіївна
  6. Одинцов Сергій Валерійович
  7. Дима Павло Костянтинович
  8. Демків Ірина Йосипівна
  9. Обух Олена Іванівна
  10. Дегрік Альона Володимирівна
  11. Бейович Людмила Володимирівна
  12. Малюга Євгенія Олександрівна
  13. Солянікова Наталія Іванівна
  14. Льон Світлана Василівна
  15. Назарук Ольга Ігорівна
  16. Кішинська Світлана Василівна
  17. Гончарова Анастасія Максимівна
  18. Бондар Олена Анатоліївна
  19. Коломійчук Ольга Олександрівна
  20. Яворський Дмитро Миколайович
  21. Ребрик Марина Сергіївна
  22. Байбаєва Ангеліна Дмитрівна
  23. Горова Дарина Миколаївна
  24. Литвин Ірина Валентинівна
  25. Гречина Тетяна Ярославівна
  26. Каратун Наталія Степанівна
  27. Стебліна Марина Владиславівна
  28. Коровченко Яна Володимирівна
  29. Єфремова Оксана Валеріївна
  30. Лижова Олена Максимівна
  31. Ландо Софія Юріївна
  32. Коломієць Олена Михайлівна
  33. Рафалюк Наталія Юріївна
  34. Крижанівська Крістіна Михайлівна
  35. Павліченко Анна Олександрівна
  36. Лук`янова Христина Олегівна
  37. Петрович Марина Володимирівна
  38. Потапенко Олена Вікторівна
  39. Боєва Дар`я Вікторівна
  40. Корнишова Марія Олександрівна
  41. Ковальська Ольга Олександрівна
  42. Сушко Діана Дмитрівна
  43. Крушельницька Тетяна Сергіївна
  44. Попова Олена Андріївна
  45. Гребенюк Ліна Валеріївна
  46. Куранда Тетяна Вікторівна
  47. Ярмоленко Аліна Анатоліївна
  48. Волкова Оксана Василівна
  49. Ломака Наталія Петрівна
  50. Паламарчук В`ячеслав Миколайович
  51. Кравченко Аліна Євгенівна
  52. Губар Єлизавета Василівна
  53. Омельченко Катерина Михайлівна
  54. Борозенець Мирослава Володимирівна
  55. Лузіна Валентина Олександрівна
  56. Галущенко Аліна Олександрівна
  57. Кошова Тетяна Ярославівна
  58. Черненко Марина Вадимівна
  59. Шост Валентина Володимирівна
  60. Качан Клавдія Юріївна
  61. Морочковська Світлана Вікторівна
  62. Волохова Галина Леонідівна
  63. Терлига Любов Валеріївна
  64. Козієнко Ірина Олександрівна
  65. Новікова Олеся Анатоліївна
  66. Столяренко Олена Воловимирівна
  67. Шпрінгвальд Тетяна Дмитрівна
  68. Трофименко Анна Валеріївна
  69. Альоша Олександра Олегівна
  70. Кравець Ганна Володимирівна
  71. Цюра Ірина Вячеславівна
  72. Долежалов Олексій Вадимович
  73. Яскевич Наталія Володимирівна
  74. Чорна Оксана Миколаївна
  75. Лавринчук Оксана Юріївна
  76. Євтєєва Ольга Михайлівна
  77. Малиновська Альона Юріївна
  78. Плингеу Ілона Анатоліївна
  79. Черняк Інна Юріївна
  80. Кущ Ганна Вячеславівна
  81. Юнес Тимур Юссефович
  82. Чернякова Наталія Вікторівна
  83. Ісонкіна Марина Миколаївна
  84. Барміна Наталія Костянтинівна
  85. Козаченко Ігор Вікторович
  86. Марійко Марія Миколаївна
  87. Окулова Ольга Михайлівна
  88. Сахно Оксана Віталіївна
  89. Куцина Ганна Ігорівна
  90. Черепенчук Галина Сергіївна
  91. Климов Костянтин Володимирович
  92. Стукальська Катерина Сергіївна
  93. Куценко Людмила Іванівна
  94. Кравець Катерина Олегівна
  95. Поліводська Станіслава Анатоліївна
  96. Лашко Людмила Василівна
  97. Пушина Христина Олегівна
  98. Єжова Наталія Анатоліївна
  99. Тітченко Олена Борисівна
  100. Терещенко Анастасія Миколаївна
  101. Тарасюк Катерина Сергіївна
  102. Попій Артем Сергійович
  103. Жбанова Альона Миколаївна
  104. Моос Яна Олександрівна
  105. Засоба Інна Олексіївна
  106. Шаповал Людмила Ванівна
  107. Руббі Наталія Петрівна
  108. Тюпа Юлія Сигизмундівна
  109. Грама Анна Анатоліївна
  110. Ющенко Вікторія Сергіївна
  111. Волжева Марія Валентинівна
  112. Капталан Наталя Михайлівна
  113. Гаєвська Ганна Олегівна
  114. Анчуткін Сергій Григорович
  115. Вакуленко Олена Юріївна
  116. Іванова Ольга Олександрівна
  117. Бобошко Олександра Валеріївна
  118. Радченко Ярослав Миколайович
  119. Крутцова Анастасія Ігорівна
  120. Рогозіна Олександра Олександрівна
  121. Петришина Катерина Павлівна
  122. Захаров Владислав Миколайович
  123. Деркач Ольга Леонідівна
  124. Буханцова Олена Михайлівна
  125. Позднякова Ольга Валеріївна
  126. Носкова Юлія Іванівна
  127. Андон Тетяна Андріївна
  128. Войко Євгенія Володимирівна
  129. Романюк Ларина Олександрівна
  130. Шапула Євген Олександрович
  131. Нефедов Дмитро Георгійович
  132. Суворова Лариса Василівна
  133. Шулепова Олександра Вікторівна
  134. Морондель Назарій Вікторович
  135. Гуслякова Оксана Анатоліївна
  136. Лучінська Марія Сергіївна
  137. Базів Любов Миколаївна
  138. Кірсенко Леся Олександрівна
  139. Лучаківська Анна Романівна
  140. Секер Анатолій Павлович
  141. Алексєєва Єлизавета Ігорівна
  142. Корнієнко Катерина Сергіївна
  143. Сахно Микола Олександрович
  144. Шиханова Аліна Олександрівна
  145. Куцар Костянтин Петрович
  146. Фудим Марина Григорівна
  147. Рослик Андрій Андрійович
  148. Романченко Ірина Віталіївна

Сайт Інституту післядипломної освіти