ІПО повідомляє про початок підвищення кваліфікації навчально-методичних кадрів університету

20170222_132820         Інститут післядипломної освіти розпочав підвищення кваліфікації заступників з навчальної роботи деканів факультетів і директорів інститутів, голів навчально-методичних комісій факультетів та інститутів нашого Університету за темою «Діяльність ВНЗ в умовах єдиного європейського освітнього простору».

Навчання було організоване відповідно до  Ухвали Вченої ради Університету від 7 листопада 2016 року «Проблеми та завдання вдосконалення кадрової політики в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка» та відповідно до «Програми заходів із забезпечення якості освіти в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка».

22-24 лютого, під час першого модулю навчання виступили з актуальною тематикою імплементації норм Закону України «Про вищу освіту» в освітню діяльність ВНЗ, стандартів освітньої діяльності та забезпечення якості вищої освіти проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров та директор Науково-методичного центру організації навчального процесу Андрій Гожик. Тему використання сучасних ІТ технологій в навчальному процесі розкрив Іван Примаченко, в минулому —  наш студент, а сьогодні — засновник популярного освітнього інтернет-проекту «Прометеус». Світлана Пащенко і Ганна Харламова провели психологічні тренінги за відомим британським курсом Soft Skills.

Наступний модуль за розкладом відбудеться у березні місяці 2017р. Слідкуйте за новинами.

Опубліковано: 02.03.2017 в 9:56