Методичні семінари з питань методології викладання англійської мови

У межах проекту PDP NATO «Практичний курс англійської мови для державних службовців» на базі Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю проведено уже два методичних семінари з питань сучасних підходів у методології викладання англійської мови. Дрозд Ірина, директор центру, яка являється керівником проекту від університету, виступила організатором проведення подібних семінарів в рамках підвищення кваліфікації викладачів англійської мови – учасників проекту.

Перший Методичний семінар на тему «Методика проведення тестування для оцінки результативності вивчення англійської мови» відбувся 20 вересня 2016 року, участь у якому прийняли представники НATO PDP — координатор проекту Олександр Лапко, Cambridge English Language Assessment Part of the University of Cambridge — Дарина Сіжук,  Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу — завідувач сектору координації TAIEX Юлія Василько, GoGlobal Initiative менеджер проектів – Любов Залюбовська, викладачі кафедр Інституту філології нашого університету кандидати педагогічних наук, доценти — Тетяна Колодько, Віра Пономарьова, Наталія Білоножко.

11-го жовтня 2016 року відбувся другий методичний семінар «Використання он-лайн платформи Skill Academy у процесі вивчення англійської мови», на якому розробник унікальної он-лайн платформи Lingvo Skills Віталій Зубков та Володимир Бондаренко, керівник Skill Academy, представили її переваги при вивченні англійської мови. Відбулося активне обговорення методики змішаного навчання (Blended Learning), яку вперше в Україні планується впровадити в процес навчання англійської мови у державних установах. Даний проект здійснюється за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Робота учасників семінарів завершилась дуже плідними результатами: прийнято рішення про залучення Cambridge English Language Assessment до тестування для визначення результативності мовної підготовки державних службовців, про створення робочої групи з методики впровадження змішаного навчання (Blended Learning)та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Використання новітніх технологій в освітньому процесі та вивченні англійської мови».

dsc00878 dsc00880 dsc00888 dsc00892 dsc00893 dsc00895 dsc00896 dsc00900 dsc00902 p9207337 p9207341 p9207345 p9207346 p9207347

Опубліковано: 17.10.2016 в 2:57