Співпраця з провідними світовими видавництвами «Macmillan» та «Cambridge University Press».

18 жовтня директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Дрозд Ірина провела зустрічі з представниками провідних світових видавництв навчальної літератури з вивчення англійської мови  «Macmillan» та «Cambridge University Press».

Окрім презентації сучасних посібників, Олена  Колесник, голова українського представництва «Макміллан Паблішерз Лімітед» запропонувала на безкоштовній основі долучитися до тестування та підтримки учасників проекту в он-лайн режимі.

Проведення цих зустрічей є важливим кроком до вдосконалення мовної підготовки за програмою NATO PDP «Практичний курс англійської мови для державних службовців» в частині забезпечення навчання сучасними та цікавими підручниками.

makmcamb

Опубліковано: 19.10.2016 в 14:41