Запрошуємо усіх бажаючих на курс «КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ НА ПРАКТИЦІ» з Тіною Берадзе!(оновлена)

Тіна Берадзе – лікар-психіатр, член Асоціації випускників Медичної школи Гарвардського університету, член Австрійської асоціації психотерапевтів, а також член Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії.

На авторському курсі лектор поділиться зі слухачами не тільки практичними аспектам діагностики та способами лікування розладів психіки, а й прикладами з власного досвіду та власною унікальною методикою.

Курс передбачає вивчення симптоматики розладів психіки, з якими стикається практикуючий психолог при роботі з клієнтами. Особлива увага приділяється практичним аспектам діагностики та способам лікування цих розладів.
Курс складається з 10 окремих модулів, які будуть проходити протягом 2017-2018 навчального року, кожен з яких присвячено певному психічному розладу. Слухачі можуть прослухати увесь курс, або обирати один/декілька модулів.

Тема першого модулю: «Депресія: розпізнати, діагностувати, вилікувати»

Коли: 3-4 листопада 2017 року,
Час: 10.00-18.00 (перерва 14.00-15.00)

Де: Інститут післядипломної освіти КНУ ім. Тараса Шевченка (м. Київ, вул. Васильківська, 36)

Сетифікат: тільки за умови успішного складання іспиту наприкінці курсу.

Рекомендований рівень підготовки: початковий та середній.

Реєстрація обов’язкова, після чого буде вислано детальну структуру першого модулю та рахунок до оплати.

За більш детальною інформацією звертайтеся : admin-ipe@univ.net.ua dr.tinatin.beradze@gmail.com

Зміст курсу за модулями:
1. «Депресія: розпізнати, діагностувати, вилікувати»
2. «Депресивні розлади в різних клінічних проявах: кардіологія, онкологія, неврологія, ендокринологія, імунологія. Способи діагностики та психологічної допомоги»
3. «Тривожні розлади: діагностика, класифікація і способи психологічної допомоги»
4. «Обсесивно-компульсивні розлади (obsessive compulsive disorder)»
5. «Залежності (addiction) симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»
6. «Синдром пост-травматичного стресу: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»
7. «Стрес — менеджмент, способи психологічної допомоги»
8. «Розлади харчової залежності: анорексія, булімія. Симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»
9. «Психічні відхилення в дитячому та підлітковому віці: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»
10. «Психопатія, соціопатія, нарцисичні розлади: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»

Реєстраційна форма

Контактні телефони та детальна інформація:0445213560, 0442577122  Світлана Вікторівна.

Опубліковано: 16.10.2017 в 12:00