Бізнес-освітня програма для молодих підприємців «Young Entrepreneurs 2017»

NUCC-LOGO-Ferdig-41

Шановні підприємці!

Запрошуємо вас прийняти участь у бізнес-освітній програмі для молодих підприємців «Young Entrepreneurs 2017», яка організовується Норвезько-Українською торгівельною палатою у співпраці з Норд університетом (Бодо, Норвегія) та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (Київ, Україна) і повністю фінансується Міністерством іноземних справ Норвегії.

Програма має на меті об’єднати 20 талановитих та амбітних бізнес-однодумців з Норвегії та України.

Програмою передбачено проведення двох сесій:

Сесія I: 23-29 квітня 2017 у Бодо та Осло, Норвегія

Сесія II: 11-17 червня 2017 у Києві, Україна

Програмою передбачено проведення лекцій, ділових зустрічей, відвідування підприємств та розв’язання конкретних бізнес-кейсів, що дозволить учасникам отримати досвід з перших рук щодо ведення бізнесу в Норвегії та Україні, а також співпраці між двома країнами.

Термін подачі заявок: до 15 лютого 2017.

Детальну інформацію про програму можна знайти тут

Utenriksdepartementet_Niva2_EngelskNordUniv

Опубліковано: 26.01.2017 в 12:46