ІІ-й МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ «ІННОВАЦІЇ В ФІНАНСОВІЙ СФЕРІ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ В УКРАЇНІ»

ІІ Міжнародний науково-практичний семінар студентів і молодих учених

(23-24 березня 2017 року)

II International scientific workshop for undergraduate students and researchers

“Finance and Financial Policy: Innovations, Challenges and Opportunities”

(23-24 March, 2017)

Оргкомітет запрошує студентів та молодих учених взяти участь у роботі  ІІ-ого міжнародного науково-практичного семінару студентів та молодих учених «Інновації в фінансовій сфері: виклики сьогодення, можливості та перспективи в Україні», який відбудеться 23-24 березня 2017 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).

Робочі мови семінару: англійська. українська, російська.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОБОТИ:

(А) Модернізація публічних фінансів в вирі глобальних змін (Modernization of Public Finance in terms of Global Change);

(Б) Фінанси корпоративного сектору: виклики сьогодення та інноваційні технології (Сorporate Finance: Challenges and Innovative Technologies);

(В) Інноваційні ринкові інструменти фінансового забезпечення сталого економічного розвитку (Financial Market Instruments for Sustainable Economic Development) .

Термін подачі заявок: до  05 березня 2017.

Детальну інформацію про програму можна знайти

Опубліковано: 09.02.2017 в 22:28