МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ В ГАЛУЗІ IT-ДІЯЛЬНОСТІ (ПРАВО, ЕКОНОМІКА ТА УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ)-оновлено

Унікальна можливість!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

оголошує набір на міждисциплінарні курси підвищення кваліфікації

з 06 по 17 листопада 2017 року
на базі Інституту післядипломної освіти
03022, м. Київ, вул. Васильківська 36,
200 м від «Васильківська».

Курси відбуватимуться за наступними напрямами:

Для довідок та реєстрації на міждисциплінарні курси звертатися:
тел.(044) 521 33 27,
Київ, вулиця Васильківська, 36, кімн.18
(ст.метро «Васильківська»)

Детальніше про програми навчання

Курси підвищення кваліфікації розраховані на осіб з повною або базовою вищою освітою, робота яких пов’язана із правовим, економічним чи технічним супроводом IT-діяльності, публічними закупівлями, а також діяльністю в галузі електронної комерції.
Під час навчання слухачі матимуть змогу відвідати 36 майстер-класів по кожній Програмі від найкращих в Україні спікерів, які спеціалізуються на теоретичних та прикладних аспектах інформаційної діяльності, питаннях захисту прав суб’єктів інформаційної діяльності, формуванні та юридичному супроводі онлайн-бізнесу, процедурах участі у публічних закупівлях.
Зміст майстер-класів побудований на основі найбільш актуальних в Україні та закордоном практичних кейсах, презентаціях, бізнес-моделях, які дозволяють повною мірою розкрити юридичні, економічні та технологічні аспекти здійснення різних видів інформаційної діяльності, що дозволить слухачам оволодіти необхідними навичками, необхідними для удосконалення власної професійної майстерності.
По закінченню курсів слухачі проходять підсумковий контроль, за результатами якого усім, хто отримав позитивні результати, видається Свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка, яке відповідно до положень Законів України «Про державну службу», «Про вищу освіту», «Про службу в органах місцевого самоврядування України», інших законодавчих актів України вважається підтвердженням факту підвищення кваліфікації працівником.

Вартість навчання:
Право інформаційних технологій — 5.885 грн.
Захист прав суб’єктів інформаційної діяльності  — 5.725 грн.
Електронна комерція та публічні закупівлі — —  5.725 грн.

По закінченню курсів слухачі отримують: «Свідоцтво про підвищення кваліфікації встановленого зразка».

Опубліковано: 09.10.2017 в 10:00