Міжнародний сертифікаційний курс SAP TERP10 «Інтеграція бізнес-процесів» 25.06.18-9.07.18

Регіональний академічний сертифікаційний центр SAP у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з 25 червня 2018 року по 9 липня 2018 року проводить для студентів, аспірантів та викладачів закладів вищої освіти України сертифікаційний курс SAP TERP10 «Інтеграція бізнес-процесів».

Почесний статус Регіонального академічного центру SAP Київський національний університет імені Тараса Шевченка отримав першим в Україні в січні 2011 р. Нині на Київський національний університет імені Тараса Шевченка покладено функції провідного закладу розвитку глобальної ініціативи Університетський Альянс SAP в Україні та розширено сферу дії центру з м. Києва на всю Україну. Завдяки цьому з’явилися нові можливості задовольнити попит на кваліфікованих фахівців в області SAP ERP.

Регіональний академічний сертифікаційний центр SAP у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка забезпечив здобуття міжнародного сертифікату SAP Certified – Associate Business Foundation & Integration with SAP ERP 6.0 EHP5 10 викладачам, 7 аспірантам, 22 студентам. Центр тісно співпрацює з Німецько-українським центром економіко-екологічної освіти, науки, підприємництва та культури. Ці центри організовані і функціонують на базі економічного факультету університету.

Грунтовну інформацію  про особливості курсу та про навчання  можна отримати  безпосередньо від   викладачів під час лекції-презентації, що планується в Інституті післядипломної освіти 1 червня 2018 року о 12:00 в ауд. 46 (вул. Васильківська, 36 м.»Васильківська»).

Детальна інформація тут

Група у Facebook