Наукова програма обміну Netzwerk Ost-West 2016

З 8 по 15 серпня 2016 року в Інституті післядипломної освіти проходитеме вже сьома наукова програма обміну  Netzwerk Ost-West  2016  між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Берлінським університетом імені Гумбольдта на підставі угоди між університетами.

Netzwerk Ost-West — міжнародна програма студентського обміну між Берлінським університетом імені Гумбольдта та країнами Східної Європи. Київський національний університет імені Тараса Шевченка є постійним учасником даної програми з 2010 року.
Ця програма передбачає підготовку студентами наукових досліджень у різних галузях права та спільну німецько-українську презентацію результатів цих досліджень. Традиційно, наукові здобутки учасників семінару опрацьовуються викладачами німецького університету та видаються у формі збірки наукових статей.Окрім зазначеного досвіду науково- дослідницької діяльності, семінар включає в себе ознайомлення учасників із правовими системами України та Німеччини, екскурсії до державних та міжнародних установ, зустрічі із фахівцями права.

Снимок Berlin Universite

Опубліковано: 12.07.2016 в 16:37