Науково-практична конференція «Концепція змішаного навчання (Blended Learning) іноземних мов з використанням онлайн платформи «Lingva Skills» для фахівців з мовної підготовки ВНЗ»

Організатори: Міністерство освіти та науки України, Інститут модернізації змісту освіти МОН України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Соціальний проект вивчення англійської мови «LingvaSkills» (www.lingva.ua), соціальний проект «Академія навичок», (www.skillsacademy.com.ua), Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

Мета конференції: осмислення та реалізація концепції змішаного навчання (Blended Learning) з використанням онлайн платформи «LingvaSkills» у методичному та організаційному складових практики викладання англійської мови.

У програмі передбачається презентація платформи LingvaSkills, виступи методологів, презентація кращих світових практик вивчення англійської мови завдяки технології змішаного навчання, обговорення у інтерактивному форматі.
Детальна програма буде надана пізніше.

Запрошуються викладачі англійської мови, освітяни та науковці, молоді вчені, новатори в освіті!

Участь у конференції БЕЗКОШТОВНА
Проїзд, проживання та харчування — за рахунок учасників конференції

Для участі у конференції попередня реєстрація обов’язкова.

Реєстрація на конференцію:  goo.gl/SzG2mL

Додаткові питання Ви можете задати за телефоном (044) 521-33-27.

Опубліковано: 01.11.2016 в 15:00