Навчання за програмою «Безпека інформаційних систем. Порядок проведення робіт щодо впровадження інформаційних систем» (з 30.10.17)

Інститут проектування і розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури «Діпрозв’язок» спільно з Інститутом післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить заняття за програмою «Безпека інформаційних систем. Порядок проведення робіт щодо впровадження інформаційних систем».

Метою навчання є удосконалення знань та навичок керівників та осіб, відповідальних за організацію введення в експлуатацію інформаційних систем, порядку проведення робіт у відповідності до вимог нормативної бази України.

Під час навчання слухачі будуть ознайомлені з матеріалами за наступними напрямами:

• вимоги нормативних документів щодо порядку проведення робіт з впровадження інформаційних систем – закони, постанови, накази тощо;
  • вимоги технічних стандартів України, які регламентують порядок проведення робіт інформаційних систем;
  • практичні аспекти організації робіт – планування, етапи виконання робіт, порядок проведення приймальних випробувань тощо.

До проведення курсів залучаються фахівці Інституту «Діпрозв’язок», які мають значний практичний досвід розробки та впровадження інформаційних систем, проведення досліджень та експертних робіт.

Термін проведення навчання з 30 жовтня 2017 року.

Програма передбачає 3 дні лекційних і семінарських занять, та 2 дні самостійної роботи. По завершенні навчання слухачі складають залік та отримують сертифікат.

Контактні особи:

з питань проведення навчання – 521-33-27 Юлія,

з питань оплати – 249-22-06 Лосєва Олена Леонідівна.

Опубліковано: 09.10.2017 в 9:00