Презентаційна гештальт група для психологів в ІПО

Л.Г.

Шановні студенти!

21 січня 2017 року о 17.30

в Інституті післядипломної освіти (вул. Васильківська, 36) в рамках навчання за освітньою програмою «Практична психологія» здобувачів  другої вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» для групи 2/116 МПс та групи 5/216 МПс  відбудеться презентаційна  гештальт група   для психологів.

Групу вестимуть тренери УТПП ГП (Українського Товариства Практикуючих Психологів Гештальт Підхід), викладачі базових програм підготовки гештальт-терапевтів за стандартами EAGT(Європейської Асоціації Гештальт Терапії)

Крупська  Вікторія – тренер, супервізор, гештальт-терапевт УТПП ГП. Тренер  програм підготовки  гештальт-терапевтів, спеціалізацій по веденню груп  та тілесноорієнтованної  психотерапії. Приватна  практика 17 років.

Лобанов Сергій – ведучий тренер, супервізор, гештальт-терапевт УТПП ГП. Тренер програм підготовки гештальт-терапевтів, спеціалізацій по роботі с залежними , наративній психотерапії, сімейній терапії. Приватна практика 20 років.

Група пройде у форматі класичної гештальт-групи. Ви матимете нагоду познайомитись з самим вживаним методом психотерапії в сучасному світі.

Заявки на участь у заході  подавати на електронну адресу контактної особи Шевченко Лідії Григорівні:

shevchenko.lida@gmail.com

Опубліковано: 17.01.2017 в 16:09