Презентація британських стипендійних програм «Chevening» в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка

27 травня 2016 р. о 15:00 в ауд. 202 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться презентація британських стипендійних програм «Chevening».

Стипендійні програми «Chevening» надають унікальну можливість для майбутніх лідерів розвиватися професійно й академічно. Українські стипендіати навчаються один рік у магістратурі у будь-якому університеті Великобританії. Програма  «Chevening»  має великий досвід у співпраці з Великобританією –  вона  побудувала довгострокові позитивні відносини з цією країною.

Стипендійні програми «Chevening» пропонують фінансову підтримку у навчанні, а також  можливість стати частиною глобальної та впливової мережі «Chevening». Програма діє за підтримки Міністерства закордонних справ Великобританії та дає можливість студентам проходити магістерські програми у британських університетах за такими напрямками:

• Administrative reform;
  • Constitutional reform;
  • Economic reform;
  • Electoral reform;
  • Energy efficiency;
  • Environmental management;
  • EU integration;
  • Improvement of the business climate;
  • Judicial reform;
  • Minority rights;
  • Protection of media freedom;
  • Tackling regional and global security threats.

Спікери заходу:

Адам Річі - представник посольства Великої Британії, відповідальний за програму «Chevening».

Роман Фіщук — учасник британської стипендійної програми «Chevening» 2013-2014 р. в «University College London», багаторазовий тренер програми.

Мова заходу: українська,  англійська.

Вхід вільний.

Організатори заходу: Відділ академічної мобільності Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Час та місце проведення заходу: 27 травня, 15:00, 202 аудиторія Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Володимирська, 60.

Контакти:

+38 (044) 239-32-85 – Данильченко Оксана Юріївна, організатор, модератор заходу,e-mail:danylchenko@univ.net.ua;

Гуренко Ольга Василівна, e-mail:mobility_office1@univ.net.uа;

Ковальчук Оксана Сергіївна, e-mail:mobility_office@univ.net.uа.

Опубліковано: 24.05.2016 в 13:03