Вперше в Україні – Young Scientists Conference!

30-го березня у кінотеатрі “Київ” Українська асоціація Римського клубу спільно з Київським міжнародним економічним форумом (КМЕФ) проведе конференцію наукової молоді (Young Scientists Conference).

Участь для талановитої молоді та викладачів буде безкоштовною.

Великий українець, почесний член Римського клубу Богдан Гаврилишин казав: «Молодь змінить Україну!». Ми повністю поділяємо його погляд і прагнемо його втілення в життя.

Конференція об’єднає понад 350 студентів-економістів і викладачів з провідних університетів з усієї країни і буде присвячена питанням формування нової економічної політики та плеканню підприємництва.

Наша мета – допомогти талановитій українській молоді стати архітекторами кращої економічної та соціальної реальності. Дати перспективним науковцям цінні дороговкази й об’єднати їхню енергію навколо ідей збалансованого та соціально орієнтованого економічного розвитку.

Спікери заходу – півтора десятка провідних міжнародних і українських економістів, науковців, успішних промисловців та підприємців.

Програма та деталі тут — www.clubofrome.org.ua/golovna/ysc/

Серед ключових міжнародних ТОП-спікерів конференції:

Андерс Війкман (Швеція) – співпрезидент Римського клубу;

Ерік Райнерт (Норвегія) – засновник фонду «Інший канон», голова Наглядової ради «CMD-Ukraine»;

Гаррі Джейкобс (США) – член Римського клубу, головний виконавчий директор і голова ради World University Consortium, головний виконавчий директор World Academy of Art & Science.

Реєструйтеся! — www.clubofrome.org.ua/umovi-uchasti/

#КНУ#ІПО