Запрошуємо на Фестиваль для малого та середнього бізнесу Get Business Festival 14 листопада 2018 року

Get Business Festival відбудеться вже 14 листопада на НСК «Олімпійський».

Цей захід об’єднає понад 3 000 підприємців і допоможе  знайти відповіді на сотні питань, серед яких:

• Як формувати команду?

• Навіщо створювати бізнес-план?

• Навіщо потрібен партнер у бізнесі?

Адже вже завтра можливо саме ВИ  створите власну компанію, будете керівниками малих бізнесів, засновниками підприємств, експортерами.

Ми пропонуємо вам ознайомитися про таку можливість!

Тим паче що за промокодом STUDENT на студентів чекає знижка 50% на квиток!

Звичайна ціна участі у заході – 500 гривень.

Get Business Festival 2018 надає доступ до практичної інформації про те, як виживати і зростати за часів турбулентності, диверсифікувати джерела прибутку, диференціюватися. Тому 2018 року, крім лекторіїв та практикумів (зі стратегії та фінансів, маркетингу та PR, IT та продажів), менторських сесій від провідних топ-менеджерів і власників бізнесів, пройдуть активності, присвячені особистій ефективності, обміну досвідом у форматі «підприємець – підприємцю», а також експорту.

Get Business Festival 2018 у цифрах:

• 14 листопада 2018 року;

• 8 сцен та понад 90 спікерів;

• 5 форматів обміну знаннями та 12 годин навчання і спілкування;

• 10 менторських сесій та сесій «Перезавантаження» від провідних топ-менеджерів та власників; бізнесу

• 1 нагородження переможців конкурсу сталих бізнесів СТАЛО;

• 1 запальна вечірка-нетворкінг;

Посилання на сторінку Get Business Festival у ФБ: https://www.facebook.com/GetBusinessFestival/

Чекаємо на вас!

Київ, НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська, 55

14 листопада 2018 року