ЗАПРОШУЄМО НА ВОРКШОП 17-18 БЕРЕЗНЯ!

Дводенний воркшоп
«Новації в процесуальних кодексах України»

ПРОГРАМА ДВОДЕННОГО ВОРКШОПУ «НОВАЦІЇ В ПРОЦЕСУАЛЬНИХ КОДЕКСАХ УКРАЇНИ»

Організатори: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Верховний Суд .

Час проведення: 17-18 березня 2018 року з 10.00 до 17.00.

Місце проведення: Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 36, ст. М. «Васильківська».

Основна мета воркшопу.

ознайомити з судовою реформою, із змінами в структурі судової системи України; проаналізувати основні новації процесуальних кодексів; особливості розгляду справ касаційними судами; особливості участі в судовому процесі адвокатів та експертів.

Лектори та тренери.

судді Верховного Cуду , адвокати, провідні науковці.

Основні питання, що розглядатимуться в рамках воркшопу:

• Реформування кримінально-процесуального законодавства. Зміна підходів до доказування. Зловживання правами.
  • Аналіз основних новел Кодексу адміністративного судочинства України. Типові та зразкові справи. Розгляд та вирішення податкових спорів в адміністративному процесі.
  • Новий Цивільний процесуальний кодекс. Типи проваджень, їх особливості.
  • Нововведення Господарсько-процесуального кодексу України. Нові учасники процесу.
  • Експертне забезпечення в судовому процесі: процесуальні можливості інституту експертів.
  • Виключне право адвоката на судове представництво.

До участі у воркшопі запрошуються фахівці з різних галузей права, викладачі, аспіранти та студенти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Участь у воркшопі безкоштовна за умови готовності активно слухати та ділитися своїм власним досвідом.

По закінченню воркшопу учасники отримають сертифікат.

Дедлайн – 15 березня 2018 року. Кількість місць обмежена.

Після реєстрації учасники отримають підтвердження та уточнену програму воркшопу на електронну адресу.

Довідки за телефоном +380506980136 Шевченко Лідія Григорівна.

Чекаємо Вас на воркшопі!

Опубліковано: 13.03.2018 в 12:00