Запрошуємо взяти участь у роботі І міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки» 20 березня 2018 року

Кафедра фінансів і кредиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує Вас узяти участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансові інструменти сталого розвитку економіки», яка відбудеться 20 березня 2018 року.

До участі у конференції запрошуємо науковців вітчизняних і зарубіжних вищих навчальних закладів, аспірантів, здобувачів, а також студентів.

Форма участі в конференції: очна, дистанційна.
Робочі мови конференції: українська, англійська.

Для участі у конференції просимо вас надсилати матеріали до 11 березня 2018 року на адресу conference_finance@ukr.net

Організаційний внесок складає 60грн. за умови отримання електронного збірника матеріалів або 100грн. за умови отримання друкованого збірника матеріалів конференції.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і бажаємо успіхів!

Інформаційний лист 2018

Опубліковано: 26.02.2018 в 23:14