День відкритих дверей 17.02.18

Традиційно третьої суботи 17 лютого 2018 року Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно відкриває двері для майбутніх абітурієнтів другої вищої освіти на День відкритих дверей.

З вітальним словом до гостей звернулася відповідальний секретар приймальної комісії Мороз Л.В., яка розповів про умови, правила та інновації прийому до Інституту у 2018 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка фахівців та особливості подання документів до приймальної комісії.
Як і завжди, після закінчення офіційної частини заходу, абітурієнти ще довго не відпускали доповідача, який із задоволенням дав вичерпні відповіді на всі запитання.
Шановні абітурієнти, що планують в житті отримати другу вищу освіту, чекаємо на вас в стінах нашого університету!

Хто не мав можливості прийти до нас, у вас ще є шанс – наступний день відкритих дверей 17 березня 2018 року!

Деталі на сайті: http://www.ipe.univ.kiev.ua/entry/

Опубліковано: 18.02.2018 в 10:38