«Державний аудит інформаційних систем» підвищення кваліфікації фахівців Рахункової палати

Необхідність посилення контрольованості інформаційної безпеки в Україні органами державного аудиту у зв’язку з кібератаками на комунікаційні мережі урядових установ зумовило організацію і проведення семінару «Державний аудит інформаційних систем» для фахівців Рахункової палати.

           18 травня 2017 року на навчанні, яке було організоване Навчально-науковим центром державного управління та фінансового контролю ІПО, один з найкращих експертів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Олексій Кохановський висвітлив важливі питання особливості перевірок ІТ систем та проаналізував світові стандарти безпеки ІТ та напрямки їх впровадження в Україні.
      Професор університету та фахівець у сфері державного аудиту Ірина Дрозд разом зі слухачами обговорили методи та процедури державного аудиту інформаційних систем на основі ризик-орієнтованого підходу, розглянули особливості державного аудиту кібератак на прикладі досвіду вищих органів державного аудиту Швейцарії, Латвії, Польщі, Австралії. Семінар проходив із застосуванням сучасних освітніх методик навчання — у вигляді тренінгу та обговорення дискусійних питань.
            По завершенню навчання 15 учасників підвищення кваліфікації Рахункової палати отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 23.05.2017 в 0:14