Навчання за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні»

6 листопада в Інституті післядипломної освіти зібрались 40 фахівців Державної міграційної служби з різних куточків України: представники Управлінь ДМС з 12 областей та співробітники Головного управління для проходження підвищення кваліфікації в Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю.

Протягом тижня слухачі пройшли 72 годинний курс програми «Міграційні процеси в Україні». Тематика програми навчання передбачала вивчення нових норм міграційного законодавства, проблемних питань з нелегальною міграцією, боротьбою з корупцією в органах ДМС, та багато інших актуальних питань. У якості лекторів виступали провідні науковці нашого університету та фахівці центрального апарату Державної міграційної служби. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та познайомитись з різними аспектами діяльності міграційної служби.

Слухачі відвідали масштабну міжнародну групову виставку «Крихкий стан» в PinchukArtCentre, за участі 10 провідних художників світу.

Після проходження навчання учасники успішно склали залік, та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 16.11.2017 в 13:21