Навчання за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні» у 2018 році

     У Центрі підвищення кваліфікації розпочався щорічний цикл підвищення кваліфікації фахівців Державної міграційної служби України за професійною програмою «Міграційні процеси в Україні».

      Першими в цьому році навчання пройшли працівники Апарату Державної міграційної служби та територіальних підрозділів УДМС України у Донецькій, Одеській, Харківській, Київській областях і м. Києві.  Друга група слухачів об’єднала ще 45 фахівців територіальних підрозділів УДМС України у Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Луганській, Львівській, Одеській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській і м. Києві.


У якості лекторів виступали провідні науковці нашого Університету та фахівці центрального апарату Державної міграційної служби. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та обговорити різні аспекти діяльності міграційної служби.
Також слухачі відвідали масштабну виставку «І знову демократія?» в PinchukArtCentre, яка пропонує переосмислити демократичні процеси у світі.


Після проходження навчання учасники успішно склали залік, та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.


Підсумкове анкетування виявило, що слухачі залишилися дуже задоволені тематикою навчання і їх організацією та виявили бажання, щоб подібні заходи проводилися частіше.

Опубліковано: 30.10.2018 в 15:05