ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КАР’ЄРНИЙ ФОРУМ

         

 06 червня 2017 року  у приміщенні Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса  Шевченка (вул. Васильківська, 36) відбувся ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КАР’ЄРНИЙ ФОРУМ !

        В рамках Форуму  був проведений прес-брифінг за участі керівництва Державної служби зайнятості, керівників федерацій роботодавців та бізнес асоціацій України.

 

Місія Форуму: створити єдину ефективну систему профорієнтації, професійної освіти, працевлаштування та самореалізації українців у своїй країні, через запровадження механізму «соціального ліфта» на державному рівні.

 

Завдяки своїй актуальності, Форум зібрав ключових осіб сфери розвитку людського капіталу України, від державних органів, провідних бізнес-асоціацій, найбільших роботодавців України, міжнародних експертів та громадськості: Державної служби зайнятості України, Мінісоцполітики, Міносвіти, Мінекономіки, Мінмолодьспорту, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Європейської бізнес-асоціації, Українського союзу промисловців та підприємців, Американської торгово-промислової палати, Світового банку тощо.

 

За словами Валерія Ярошенка очільника Державної служби зайнятості України, яка є ініціатором Форуму:

«У сучасних умовах, розвиток людського капіталу є пріоритетним для будь-якої країни світу. Якщо у минулому столітті конкурентною перевагою були природні ресурси та інші матеріальні активи, то наразі найуспішніші та найпотужніші країни світу такі, як США, країни ЄС, Ізраїль, Сингапур тощо зосереджуються на розвитку ринку людського капіталу, створюючи умови для самореалізації своїх громадян та залученню інших громадян працювати на благо своїх країн.

Саме тому, Державна служба зайнятості України ініціює проведення на постійній основі Національного кар’єрного форуму, який повинен допомогти громадянам України отримати гідну роботу в своїй державі через надання необхідних вмінь та навичок у відповідності до вимог сучасного ринку праці, та запровадити ефективну систему працевлаштування у тісній співпраці із роботодавцями. Ми повинні зупинити відтік талановитих кадрів у найкоротші терміни, і це буде однією з основних передумов для розвитку нашої країни».

 

Під час Форуму  презентовано інноваційна Національна платформа профорієнтації та побудови кар’єри, яка розробляється Державною службою зайнятості України і стане основою реформи розвитку людського капіталу.

 

 

 

Опубліковано: 01.06.2017 в 14:49