Підвищення кваліфікації для фахівців Рахункової палати України

     Фінансовий аудит це новий вид державного аудиту, а тому організація і проведення підвищення кваліфікації для фахівців Рахункової палати є особливо актуальною на сьогодні.

  З 18 по 29 вересня в Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю було проведено підвищення кваліфікації 15 співробітників Рахункової палати України за професійною програмою «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету». Участь у навчанні взяли представники відділів: оборони та правоохоронної діяльності; природних ресурсів природоохоронної діяльності та надзвичайних ситуацій; боргових та кредитних операцій, державного боргу, міжнародної діяльності та фінансових установ; використання коштів державного бюджету в регіонах; освіти, науки та інновацій та науки та гуманітарної сфери а також соціальної політики, та інших напрямків контролюючої діяльності.

     Навчання відбулось за програмою що складена за типовою програмою INTOSAI, що надало можливість слухачам ознайомитись з світовими підходами до фінансового аудиту на високому європейському рівні.
Тривалість навчання — 74 академічні години, під час яких провідні науковці у формі інтерактивного спілкування зі слухачами обговорювали концепцію фінансового аудиту та його відмінність від аудиту ефективності, про переваги та недоліки фінансового аудиту, та інші актуальні питання цієї сфери. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та познайомитись з різними аспектами діяльності своїх колег.

 Після проходження навчання учасники успішно здали залік.
Свідоцтва про підвищення кваліфікації в урочистій атмосфері вручила директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Ірина Дрозд.

Більше фотографій за  посиланням

Опубліковано: 05.10.2017 в 0:39