Підводимо підсумки підвищення кваліфікації співробітників Університету

Як відомо, з 9 січня по 23 лютого ц.р. згідно Наказу Ректора № 1107-32 від 02.12.2017 р. проходило навчання працівників навчально-
допоміжного персоналу, інженерно-технічного персоналу науково-дослідної частини та співробітників служб експлуатації корпусів з питань основ нормативно-правового забезпечення діяльності вищих навчальних закладів, охорони праці та техніки безпеки, пожежної безпеки, цивільної оборони, обліку матеріальних цінностей тощо, а також останніх змін чинного законодавства у цій сфері.

23 лютого в залах Головного навчального корпусу університету, Інституту післядипломної освіти та Наукової бібліотеки імені Максимовича відбулось екзаменаційне тестування, яке підбивало підсумки навчання Тестування тих, хто в цей день був відсутній з поважних причин, було проведено 28 лютого в ІПО.

Перевірка відповідей показала, що з 620 слухачів від 6 до 12 балів отримали 58 осіб, від 13 до 17 балів – 361 особа, а найвищу успішність 18-20 балів, з 20 можливих, показав 201 слухач.

За результатами аналізу підсумків іспиту, зданих самостійних робіт та відвідування лекцій буде прийнято рішення про видачу сертифікатів про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Опубліковано: 03.03.2018 в 18:22