Самовіддане служіння її Величності Освіті!

Незабаром Інституту післядипломної освіти університету виповниться 70 років. Колектив Інституту постійно вшановує ветеранів , тих, хто закладав і розвивав славну історію Інституту. Ось і нещодавно дирекція і рада ветеранів Інституту відвідали Корольова Бориса Івановича, директора Інституту у 1984-1991 роках. Молоді співробітники і ветерани Інституту розповіли Борису Івановичу про сьогоднішній стан післядипломної освіти в університеті, згадали колишніх співробітників, передали вітання від директора Інституту Рожка О.Д.
Борис Іванович у свою чергу розповів про невідомі цікаві сторінки історії університету та Інституту, дав кілька корисних порад по покращенню організації підвищення кваліфікації та перепідготовки кадрів в Київському університеті.

Опубліковано: 08.11.2017 в 23:01