Успішне завершення Міжнародної конференції «Психологія грошей та влади»

27-28 травня 2017 року в Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка успішно пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Психологія грошей та влади».

Конференцію, яку проводив факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходила під головуванням декана факультету професора Данилюка Івана Васильовича та співголови — завідувачки кафедри соціальної психології професора Коваленко Алли Борисівни.
В рамках конференції учасники прослухали змістовні доповіді та повноцінні лекції, взяли участь у наукових дискусіях, відвідали майстер-класи відомих психологів-практиків, ознайомились з новими друкованими науковими виданнями, отримали іменні сертифікати про участь у заході.
Учасники конференції висловили щиру подяку організаторам конференції за високий рівень, за нові знання, за можливість бути в колі цікавих фахівців.

Більше фотографій тут:

Опубліковано: 30.05.2017 в 15:11