В ІПО 17-18 березня 2018 року відбувся воркшоп «Новації в процесуальних кодексах України»

17-18 березня 2018 року в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся воркшоп «Новації в процесуальних кодексах України», у роботі якого взяло участь понад 400 учасників, серед яких студенти, аспіранти та викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, практикуючі адвокати, судді, прокурори та інші небайдужі до нових знань фахівці.

Відкриваючи захід із вітальним словом від ректора Університету Леоніда Губерського, проректор з науково-педагогічної роботи Олександр Рожко, наголосив на тому, що це унікальний проект, який розглядає новації в процесуальних кодексах з реалізацією принципу дуальної освіти – поєднання теорії та практики, що є доцільним як для студентів, викладачів, так і адвокатів, і суддів, інших практикуючих правників з метою розбудови судової системи та впровадження у навчальний процес сучасних освітніх технологій.

У межах воркшопу розглядались питання, пов’язані із судовою реформою, основними новаціями процесуальних кодексів; новітньою практикою розгляду справ касаційними судами в складі Верховного Суду та Великою Палатою Верховного Суду.

Впродовж двох днів активної роботи із надзвичайно цікавими доповідями виступили судді Великої Палати Верховного Суду д.ю.н. проф. Олександра Яновська, к.ю.н. Лариса Рогач та нещодавно обраний Головою Ради суддів України д.ю.н. Олег Ткачук, голова Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду д.ю.н. Михайло Смокович, судді Касаційного адміністративного у складі Верховного Суду д.ю.н., проф. Володимир Бевзенко та к.ю.н. Валентина Юрченко, суддя Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду к.ю.н. Ірина Булгакова. Своїми думками щодо реформування кримінального процесуального законодавства з учасниками воркшопу поділились суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ д.ю.н. Михайло Вільгушинський та суддя Солом`янського районного суду міста Києва, член Правління Асоціації розвитку суддівського самоврядування Вікторія Кицюк. Детально та фахово про новації цивільного та господарського процесів та «процесуальні міни» нового ЦПК розповіли провідні адвокати керуючий партнер юридичної фірми «Антіка», член Ради з питань судової реформи д.ю.н. Олексій Кот та керуючий партнер адвокатського об’єднання «EQUITY» Олег Маліневський.

Модераторами заходу виступили д.ю.н., професор кафедри конституційного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Оксана Васильченко та адвокат, к.ю.н., доцент кафедри нотаріального та виконавчого процесу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка керуючий партнер адвокатського об’єднання «Мельник, Кухнюк і Партнери» Дмитро Кухнюк.

Після закінчення, учасники воркшопу отримали сертифікати.

Більше фотографій за посиланням

Опубліковано: 20.03.2018 в 12:28