В ІПО відбулось перше на поточний рік навчання для Рахункової палати України

         

      10 березня 2017 року відбулось перше із чотирьох запланованих на поточний рік навчань для Рахункової палати України.  На одноденному семінарі за актуальною проблематикою «Аудит державних закупівель» підвищили свою кваліфікацію 15 співробітників Рахункової палати України.
      На навчанні, яке було організоване Навчально-науковим центром державного управління та фінансового контролю, один з найкращих тренерів програми Професіоналізації закупівель ДП «Прозорро» Наталія Заєць висвітлила низку важливих питань у сфері державних закупівель: особливості державного аудиту закупівельної діяльності з використанням електронних систем; застосування професійних модулів аналітики при здійсненні державного аудиту; корупційні схеми в сфері публічних закупівель та механізми їх виявлення.

    Професор університету та фахівець у сфері фінансового контролю Ірина Дрозд разом із слухачами обговорювали проблемні питання складання звітності за міжнародними стандартами та розробку висновків і пропозицій щодо якісного функціонування системи закупівель в умовах електронного середовища.
                      По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 13.03.2017 в 14:24