В ІПО завершилось підвищення кваліфікації працівників Підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка

З 26 березня по 20 квітня 2018 року згідно Наказу Ректора №206-32 від 16.03.2018р.в Центрі підвищення кваліфікації ІПО було проведено підвищення кваліфікації в якому взяли участь 21співробітник підготовчого відділення, що працюють з іноземними громадянами.

Навчання було організоване на виконання вимог Законів України «Про вищу освіту» та «Про професійний розвиток працівників», з метою підвищення фахового рівня роботи працівників.

Потужний лекторський склад забезпечив ґрунтовні та змістовні навчальні заняття для слухачів. У якості лекторів виступали провідні науковці нашого університету та фахівці Міністерства освіти і науки України, Державної міграційної служби України, Державної прикордонної служби України, СК «ВУСО» та ДП «Український державний центр міжнародної освіти». Учасники навчання отримали матеріали та рекомендації від викладачів, обмінялися досвідом організації роботи з іноземними студентами.

За результатами заліку буде прийнято рішення про видачу сертифікатів про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 27.04.2018 в 16:54