В ІПО завершилось підвищення кваліфікації працівників Рахункової палати України

З 16 по 27 квітня 2018 року в Центрі підвищення кваліфікації ІПО було проведено навчання за професійною програмою «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету» в якому взяло участь 15 представників Рахункової палати України.

За 74 академічні години слухачі отримали змогу ознайомитись зі світовим підходом до фінансового аудиту на високому європейському рівні за програмою навчання INTOSAI, обговорити концепцію фінансового аудиту та його відмінність від аудиту ефективності, переваги фінансового аудиту, методику його виконання та інші актуальні питання цієї сфери.

В якості лекторів виступили фахівці у сфері фінансового аудиту: Дрозд Ірина, д.е.н., професор, Проскура Катерина, д.е.н., доц. кафедри аудиту, Слободяник Юлія, д.е.н., доцент, професор кафедри аудиту, Ларікова Тетяна, к.е.н., доцент кафедри обліку в бюджетних установах, Марчук Уляна к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування, Романюк Микола, к.е.н, доцент, Сертифікований аудитор України, Трофімов Андрій, к.пс.н., доцент, Заєць Наталія, експерт з державних закупівель.

Після проходження навчання учасники успішно здали залік.

Свідоцтва про підвищення кваліфікації в урочистій атмосфері вручили заступник директора з науково-педагогічної роботи Володимир Шевченко та директор Центру підвищення кваліфікації Ірина Дрозд.

Опубліковано: 27.04.2018 в 13:07