Весняне півищення кваліфікації співробітників Рахункової палати України

В Інституті післядипломної освіти  з 4 по 6 квітня вдруге за  2017 рік підвищували кваліфікацію співробітники Рахункової палати України.

Навчання було організоване Навчально-науковим центром державного управління та фінансового контролю ІПО за короткостроковою програмою «Бухгалтерський облік та звітність бюджетних установ за новими стандартами».

Із вступним словом виступила  д.е.н., професор Університету  та фахівець у сфері бюджетного обліку Ірина Дрозд. Вона підкреслила актуальність тематики навчання, зазначивши, що в умовах глобалізаційних та євроінтеграційних процесів система бухгалтерського обліку в Україні повинна бути удосконалена з врахуванням досвіду країн ЄС, а також базуючись на реаліях економічної, політичної, соціальної ситуації в країні, на вітчизняному науковому та практичному досвіді.

Один з найкращих лекторів у сфері бухгалтерського обліку та звітності к.е.н., доцент Тетяна Ларікова висвітлила низку важливих питань пов’язаних із новими стандартами бухгалтерського обліку, методологією обліку та звітності в державному секторі,  інвентаризацією та звітністю бюджетних установ.

Навчання проходило у формі тренінгу по вивченню звітності бюджетних установ, на якому слухачі попрактикувались у впровадженні НП (С)БОДС 101

По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 09.04.2017 в 22:40