Фахівці Державної міграційної служби підвищили кваліфікацію в Інституті післядипломної освіти

    З 15 по 20 червня 2015 р. у Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти проходило навчання з підвищення кваліфікації 35 фахівців Державної міграційної служби, що з’їхались з усіх областей України. Слухачі протягом тижня інтенсивних занять опанували 72 годинний курс програми «Міграційні процеси в Україні».

     Тематика програми навчання передбачала актуальні проблемні питання організації роботи в пунктах тимчасового розміщення біженців, системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян, урегулювання та порядок видачі біометричних паспортів та інші аспекти роботи міграційної служби. У якості лекторів виступали викладачі університету та фахівці центрального апарату Державної міграційної служби.

     Хвилюючим та відповідальним етапом підвищення кваліфікації став іспит, який, за словами заступника директора ІПО Олександра Рожка, голови екзаменаційної комісії, містив складні тестові завдання, які відображають високий рівень вимог до знань та навичок за програмою навчання. Усі 35 слухачів успішно склали випробування, а 11 фахівців Державної міграційної служби (32%) отримали відмінні результати.

        2На урочистому врученні свідоцтв про підвищення кваліфікації державного зразка, яке відбулося в актовому залі ІПО, начальник Управління кадрового забезпечення та антикорупційного моніторингу Державної міграційної служби Леся Бортницька підкреслила важливість постійного удосконалення знань фахівців міграційної служби та подякувала керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка за плідну співпрацю в цій сфері.

      Ірина Дрозд, директор Навчально-наукового центру ІПО привітала фахівців Державної міграційної служби з успішним завершенням підвищення кваліфікації та побажала реалізувати отримані знання у практичній діяльності. Вона зазначила, що ще у 2013 році, зважаючи на важливе соціальне значення організації та контролю в сфері міграції, між університетом та Державною міграційною службою була укладена угода про співпрацю. За цей час пройшли підвищення кваліфікації та отримали свідоцтво державного зразка за спеціальністю «Державне управління» 297 фахівці служби.

        Горизонти підвищення кваліфікації продовжують розширятися. Створюються її нові форми та модулі. Так, на замовлення ДМСУ спільно з викладачами Інституту філології розроблена та затверджена професійна програма «Англійська мова для професійного спілкування», старт якої розпочнеться восени 2015 року.

Опубліковано: 25.06.2015 в 12:21