ІПО розширює партнерство в напрямку підвищення кваліфікації

       

         30 керівників та фахівців філій ДП СЕТАМ Мінюсту України, яке здійснює реалізацію арештованого майна через систему електронних торгів 15-16 червня 2017 року пройшли підвищення кваліфікації в ІПО за темою «Управління змінами та розвитком підприємства».   Навчання було організоване Навчально-науковим центром державного управління та фінансового контролю ІПО і включало в себе питання технологій ефективних продаж та командоутворення, життєвого циклу угоди та роботи з запереченнями, попередження та управління конфліктами та тайм-менеджменту.

         Слухачів привітав генеральний директор ДП СЕТАМ Віктор Вишньов, який підкреслив своєчасність та важливість тематики навчання, акцентував увагу, що у короткостроковій перспективі ДП «СЕТАМ» докладатиме максимальних зусиль щодо введення новаторських рішень з метою поліпшення процесу реалізації арештованого майна, аби зробити його більш конкурентоспроможним та зручним.

Навчання проходило у формі тренінгів під час яких відбулися запеклі дискусії під керівництвом провідних фахівців Університету Світлани Пащенко, Андрія Трофімова та одного з найуспішніших бізнесменів,  співзасновника Академії Фінансового Успіху «TristarManagement» Юрія Гави. Навчання дало змогу проаналізувати практику реалізації арештованого майна, виявити «слабкі місця», обмінятися досвідом та знайти можливість для впровадження нових технологій ефективних продажів з урахуванням специфіки діяльності ДП СЕТАМ.

По завершенню семінару слухачі отримали іменні сертифікати Університету про підвищення кваліфікації.

Опубліковано: 20.06.2017 в 20:07