Перший випуск англійської мови для держслужбовців в рамках гранту NATO PDP

2016 рік згідно Указу Президента № 641 від 16 листопада 2015 року оголошено роком англійської мови в Україні!

12

    12

 

 

 

 

     Завдяки  керівництву офісу НАТО в Україні почалась реалізація ініціатив щодо навчання англійської мови державних службовців на базі Навчально-наукового центру Iнституту пiслядипломної освiти Київського національного університету імені Тараса Шевченко.
Упродовж семи місяців (з 1 грудня 2015 року по 29 червня 2016 року) була проведена мовна підготовку 540 державних службовців, співробітників українських установ сфери безпеки і оборони за програмою: «Практичний курс англійської мови». Для здійснення навчання були залучені викладачі Університету, які мають відповідну кваліфікацію, досвід роботи в англомовному середовищі, проходили стажування в англомовних країнах, викладали мову працівникам ЗСУ та інших силових структур.

13

   У мовній підготовці взяли участь 37 органів державної влади, серед них Адміністрація Президента України, Міністерство оборони України, Національна гвардія України, Служба безпеки України, Міністерство освіти і науки України, Державна фіскальна служба України, Рахункова палата України, Національний банк України та інші.

Навчання проходило у вечірній час як в аудиторіях Університету (Червоного корпусу, Інституту філології, Інституту післядипломної освіти), так і на території окремих державних органів (Адміністрація Президента України Міністерство оборони, Національний банк України, Державна фіскальна служба, Державна пенітенціарна служба та інші)

Велика робота, але ж і значні результати.

     Урочисті збори випускників мовної підготовки державних службовців органів державної влади, сфери безпеки і оборони проходили 29 червня в Актовій залі Червоного корпусу Університету.

15

У заході взяли участь заступник директора офісу NATO в Україні  Анн-Крістін Б’єргенепроректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петро Бех, директор Інституту післядипломної освіти Рожко О.Д., керівник проекту від Університету, директор Навчально-наукового центру Інституту післядипломної освіти КНУ, професор Ірина Дрозд.

 

У ході урочистостей більше півтисячі держслужбовців у сфері безпеки та оборони отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації з англійської мови та про участь у навчанні.

7IMG_9432

 

Опубліковано: 01.07.2016 в 15:46