Угода про співробітництво між ДМС України та Київським національним університетом

КНУ5 березня 2013 року в Головному навчальному корпусі Київського університету відбулося підписання угоди про співробітництво між Державною міграційною службою України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Угоду підписали голова міграційної служби Ковальчук Микола Миколайович та ректор університету Губерський Леонід Васильович.

Головною метою підписаної угоди є організація співпраці між сторонами у науково-методичній інформаційній діяльності, використання досягнень провідних професійних інституцій для підвищення кваліфікації фахівців міграційної служби, проведення спільних інноваційних науково-дослідницьких та методичних досліджень фундаментального та прикладного характеру, спрямованих на удосконалення сучасної системи управління та контролю в Україні. Дана угода також дає можливість організовувати проходження переддипломної та виробничої практики найбільш успішними студентами у підрозділах ДМС України, сприяти студентам університету у написанні дипломних та магістерських робіт за тематикою, що враховує специфіку діяльності міграційної служби.

У підписанні також взяли участь проректори П.О.Бех, В.А.Бугров, директор Навчально-наукового Центру державного управління та фінансового контролю Інституту післядипломної освіти університету І.К.Дрозд, керівник прес-центру університету Н.А.Міщерська, професор Інституту міжнародних відносин А.С.Філіпенко.

Опубліковано: 05.03.2013 в 15:39