Підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції в Україні співробітників Пенсійного фонду

       22 листопада 2017 року у актовій залі Пенсійного фонду України Навчально-науковим центром державного управління та фінансового контролю було проведено підвищення кваліфікації з питань запобігання корупції для 50 співробітників Пенсійного фонду України. Навчання було організовано за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби.

        Підвищення кваліфікації у вигляді інтерактивних лекцій та тематичних дискусій провів провідний лектор нашого Університету д.ю.н, професор юридичного факультету, заслужений юрист України Берлач Анатолій Іванович. Він разом зі слухачами обговорив низку актуальних питань із запобігання корупції в рамках реалізації державної антикорупційної політики, практичні та правові аспекти боротьби з корупцією, проведення заходів у сфері запобігання корупції, питання антикорупційного законодавства та його застосування в Україні, а також ознайомив із зарубіжним досвідом запобігання корупції на державній службі.

         По завершенню навчання, за результатами успішного тестування, директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Дрозд І.К. урочисто вручила слухачам сертифікати про підвищення кваліфікації.

Інформація про проведення навчання на сайті Пенсійного фонду: http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article?art_id=303470&cat_id=38980

Опубліковано: 27.11.2017 в 13:19