Урочисті збори випускників мовної підготовки державних службовців, співробітників установ сфери безпеки і оборони

      01 грудня 2017 року в Актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулись урочисті збори випускників мовної підготовки державних службовців, співробітників установ сфери безпеки і оборони.

Урочистість розпочалась з вітальних промов:

Проректор з науково педагогічної роботи Володимир Бугров поділився успіхом дворічної співпраці  з Програмою професійної підготовки NATO PDP в Україні у сфері англомовної підготовки.

Головний менеджер Програми NATO PDP в Україні – Ове Уруп Медсен зауважив важливість вивчення англійської мови для полегшення міжнародної співпраці.

Про роботу з координації державних установ для участі в навчанні розповів у своєму виступі Олексій Генчев, Заступник директора Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, начальник Управління з питань співробітництва з НАТО.

Київський національний університет імені Тараса Шевченка другий рік поспіль здійснював мовну підготовку за кошти гранту від НАТО згідно договору № 2015/7082 від 9 листопада 2015 р. за програмою: «Практичний курс англійської мови».

Керівник проекту від Університету директор Навчально-наукового центру Інституту післядипломної освіти професор Ірина Дрозд виступила з інформацією про успіхи проведеного навчання.

У мовній підготовці взяли участь більш ніж 36 українських органів державної влади, серед них  Адміністрація Президента,  Міністерство оборони,  Національна гвардія, Служба безпеки України, Кабінет Міністрів, Національна поліція, Національний банк та інші. Всього до навчання було залучено 576 державних службовців, співробітників українських установ сфери безпеки і оборони. Свідоцтва про підвищення кваліфікації після успішного складення іспиту отримали 369 осіб.

З подякою про надану Національній Гвардії України можливість приєднатись до вивчення англійської мови виступив Сергій  Мальцев заступник начальника Управління міжнародного співробітництва Головного управління Національної гвардії України.

На завершення урочистості Марія Богуслав Координатор он-лайн навчання «Lingva.Skills», заступник Голови ГО «Асоціація Інноваційної та цифрової освіти» розповіла про успіхи застосування он-лайн платформи з вивчення англійської мови у навчанні.

Більше фотографій за посиланням

Опубліковано: 06.12.2017 в 12:45