Успішне закінчення 2016 року — Року англійської мови в Україні.

   apu-vruchennya-21-12-16

  Ось і добігає кінця рік 2016 – рік англійської мови в Україні. Інститутом післядипломної освіти спільно з Програмою професійної підготовки НАТО PDP протягом року було реалізовано важливий проект —  «Практичний курс англійської мови» по навчанню 576 державних службовців та представників сектору безпеки і оборони України.

     З березня по грудень 2016 року навчання проводилось для фахівців з Адміністрації Президента України. Усі вони невтомно разом з викладачем Андрієм Сотніковим вивчали англійську мову і успішно склали іспит на перший рівень Elementary.

     20 грудня керівник Програми професійної підготовки НАТО PDP Ове Уруп Медсон, директор ІПО Олександр Рожко та керівник проекту «Практичний курс англійської мови» від університету Ірина Дрозд привітали слухачів з цим важливим здобутком та видали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

    Під час урочистого вручення фахівці подякували за гідну організацію мовної підготовки та висловили бажання продовжувати підвищення рівня професійної компетентності з англійської мови разом з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. Ове Уруп Медсон підтримав таку ініціативу, виразив подяку за високу мотивацію і наполегливість у вивченні англійської мови.

Опубліковано: 21.12.2016 в 14:31