Успішне завершення навчання

 P6107148

З 30 травня по 10 червня в Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю було проведено підвищення кваліфікації 15 співробітників Рахункової палати України  за професійною програмою «Фінансовий аудит використання коштів державного бюджету».

             Підвищення кваліфікації було організовано згідно угоди про співробітництво між Рахунковою палатою України та Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

      Тривалість навчання — 74 академічні години, під час яких провідні науковці у формі інтерактивного спілкування зі слухачами обговорювали концепцію фінансового аудиту та його відмінність від аудиту ефективності, про переваги та недоліки фінансового аудиту, інші актуальні питання цієї сфери. У живому спілкуванні слухачі мали змогу поділитись власним досвідом та познайомитись з різними аспектами діяльності своїх колег.

           Після проходження навчання учасники успішно здали іспит.

           Свідоцтва про підвищення кваліфікації в урочистій атмосфері вручили директор ІПО Олександр Рожко та директор Навчально-науковому центрі державного управління та фінансового контролю Ірина Дрозд.

P6107175

Опубліковано: 10.06.2016 в 16:30