Відбулась прес-конференція з нагоди відкриття другої частини Проекту «Практичний курс англійської мови».

   14 березня 2017 року у залі засідань Вченої ради Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася прес-конференція з нагоди відкриття другої частини Проекту «Практичний курс англійської мови» для державних службовців та працівників міністерств та відомств України, що працюють у сфері безпеки та оборони, і реалізується в партнерстві з PDP NATO Україна.

      Другий рік поспіль Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить навчальний курс з англійської мови. Минулого року у проекті навчалися співробітники  з 37 органів державної влади, в тому числі з Адміністрації Президента, Міністерства оборони та Національної Гвардії України.

Цього року у навчанні беруть участь також співробітники Апаратів Верховної ради та Кабінету Міністрів.  Загалом навчання  вже розпочали 32 групи (576 слухачів).

З вітальним словом до присутніх виступили Ове Уруп-Медсен, Керівник Програми професійної підготовки Україна-НАТО та Петро Бех, проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Пан Ове висунув пропозицію створити координаційну раду проекту з вивчення англійської мови, що була підтримана всіма присутніми.

Петро Олексійович зазначив, що врахувавши побажання та потреби слухачів та досвід проведення проекту минулого року, Університет вніс ряд суттєвих змін для покращення методики у навчальний процес. Крім того, цього року слухачі вже отримали можливість поєднувати аудиторне та онлайн навчання завдяки використанню креативної онлайн платформи Lingva.Skills.

Про особливості використання платформи для слухачів та викладачів у своєму виступі зазначив Станіслав Куценко, Голова «Асоціації інноваційної та цифрової освіти», начальник головного управління територіального управління юстиції у місті Києві.

Також своїм унікальним досвідом участі у проекті поділились Володимир Грабчак, Начальник управління міжнародної діяльності Національної Гвардії України та Зоряна Кучма, Заступник керівника Головного департаменту з питань економічної політики Адміністрації Президента України.

Поєднуючи  отриманий досвід і новітні методики викладання Університету та допомогу Програми NATO PDP – нас очікує неперевершені досягнення  на шляху поширення знання англійської мови серед державних службовців для обміну ідеями та співробітництва між Україною та світом.

 

Опубліковано: 15.03.2017 в 12:27