Візит радника Національної школи міжнародного управління Великобританії (UK NSGI) в Інституті післядипломної освіти

        Програма Професійної Підготовки Україна-НАТО, з якою наш університет співпрацює за багатьма проектами, наразі проходить перевірку радниками Національної школи міжнародного управління Великобританії (UK NSGI). Делегація UK NSGI перебуває у Києві з візитом та проводить ряд робочих зустрічей з основними та майбутніми партнерами Програми.

        Спеціальний радник Великої Британії з питань оборони Філ Джонс та делегація UKNSGI зустрічалися у Верховній Раді з українськими парламентарями.

        А до Інституту післядипломної освіти завітала член цієї делегації Joann Hill, міжнародний радник Національної школи міжнародного управління Великобританії, яка зустрілась з Іриною Дрозд, керівником програми NATO PDP з англомовної підготовки державних службовців сектору безпеки та оборони, яка реалізується протягом 2015-2017рр.

        Joann Hill зацікавилась не лише організацією процесу навчання та його результатами, але й тими цікавими життєвими історіями слухачів, коли вони застосовували знання англійської у закордонних відрядженнях та під час спілкування з міжнародними експертами.

        Також Joann дала кілька цінних порад щодо проведення оцінювання результатів вивчення мови шляхом проведення опитування слухачів англійської підготовки.

Опубліковано: 10.11.2016 в 14:09